I RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2016
Lp.
Kierowca
Pilot
Pojazd
Miasto/Państwo
Team
Klasa
Akcept
1
Mariusz Cendrowski
Andrzej Sawko
Fiat Seicento
POLSKA
AMARGROUP.PL
CC-SC
2
Jerzy Suder
Bartek Boba
Mitsubishi
Kraków/Polska
Adrenaline Race Team
Gość
3
Piotr Adamski
Piotr Pazdyka
Honda Civic Type R
Gdańsk
PRT
Gość
4
Darek Górski
Tomek Lubiński
BMW
Szczecin
CITO/APA2 RALLY TEAM
Gość
5
Rafał Stasiński
Marcin Liziński
MG ZR
SZTUM/Polska
facebook.com/wolf.rally
Klasa4
6
Łukasz Granat
Piotr Ilczuk
Ford Fiesta
Pruszcz Gdański
Klasa4
7
Piotr Szupryczyński
Kamil Krażewski
Citroen C2
Gdańsk
Unique Cars Rally Team
Klasa3
8
Piotr Korzeniewski
Maciej Ziobrowski
Subaru Impreza GT
Zielona Góra
GC8.PL Rally Team
Klasa5
9
Stanisław Drabik
Robert Bendykowski
Mitsubishi Lancer Evo 8
Gdańsk
Unique Cars Rally Team
Klasa5
10
Tomasz Szupryczyński
Marek Szupryczyński
Mitsubishi Lancer Evo 10
Gdańsk
Unique Cars Rally Team
Gość
11
Wiktor Witkowski
Karol Sieja
MG
Bydgoszcz
RTB
Klasa4
12
Grzegorz Bergel
Magdalena Wyrwa
Subaru Impreza
Kraków
Adrenaline Race Team
Klasa5
13
Sławomir Nowakowski
Dominik Zdulski
Honda Civic
Dołuje/Polska
-
Klasa3
14
Wojtek Subocz
Tomasz Markiewicz
Mitsubishi
Gdynia/Polska
WT Team
Klasa5
15
Robert Kaczorowski
SŁawomir CzamajŁo
BMW E36
Klasa4
16
Wojciech Elwart
Artur Kowalik
Subaru Impreza
GDAŃSK
OES SERWIS.PL
Gość
17
Rafał Gałka
Maciej Masłowiec
mitsubishi lancer viii
miedzychod polska
rajdowy miedzychod
Klasa5
18
Tomasz Jurkun
Roman Iwaszko
Subaru Impreza
Suwalki
fantazja mocy
Klasa5
19
Dawid Matysiak
Mateusz Lorek
BMW E30 1.8is
Chojnice
UrbaniakRallyTeam
Klasa4
20
Patryk Scieszynski
Bartosz Michalski
OPEL ASTRA GSi
BYDGOSZCZ / POLSKA
EXTREME Motorsport
Klasa4
21
RadosŁaw Ogonowski
Ewelina Ogonowska
FORD FOCUS ST170
BYDGOSZCZ / POLSKA
EXTREME Motorsport
Klasa4
22
Łukasz Gospodarek
Bartosz Kalinowski
Honda Civic
Chojnice, Polska
GOSPO Rally Team
Klasa3
23
Paweł Pisz
Radosław Mroczkowski
Subaru Impreza
Pobierowo
Pensjonat Pisz Rally Team
Klasa5
24
Mateusz Bojanowski
Mateusz Kempiński
Ford Fiesta ST
Brodnica
Klasa4
25
Piotr Nawrocki
Michał Jacniacki
Opel Astra
Tczew
AK Morski
Klasa4
26
Karol Błaszkowski
Maciej Michalski
BMW
Warszawa/POLSKA
BMW Klub Polska
Klasa4
27
Adam Stec
Dariusz Zdanowicz
Subaru Impreza
czluchow
STEC RALLY TEAM
Klasa5
28
Oscar Schmidt
Marta Korszylowska
BMW 328
Berlin
H-RT Auto
Klasa5
29
Piotr Cierzniewski
Szymon Marciniak
Mitsubishi Lancer EVO IX
Wejherowo / Polska
PC Rally
Gość
30
Maciej Kołakowski
Justyna Kołakowska
Subaru Impreza
Gdańsk/Polska
Klasa5
31
Jarosław Rybarczyk
Gabriela Rybarczyk
Mitsubishi Lancer EVO IX
Chojniczki
GJKTI
Klasa5
32
Tomasz Mroczkowski
Marta Łuczków
Subaru Impreza
Koszalin
MT MOTORSPORT
Klasa5
33
Wojciech Smoliński
Michał Grabowski
Nissan Sunny GTI
Pruszcz Gdański
AK Morski
Klasa4
34
Robert Matysiak
Krzysztof Wincentowicz
Subaru Impreza 2,0
Bielsko Biała/Polska
Robin Team
Klasa5
35
Karol Lak
Julia Rogowska
BMW 328i
Gdynia
Klasa5
36
Adam Długołęcki
Bartosz Bil
Citroen Xsara
Gdańsk
RTO
Gość
37
Daniel Kurpinski
Tomasz Gruna
Mitsubishi lancer Evo
Chojnice
Klasa5
38
Lukasz Pudelek
Marcin Stanczak
Subaru Impreza
Warszawa
fantazja mocy
Klasa5
39
Rafał Nowak
Tomasz Szczuraszek
Honda Civic
Ostrów Wielkopolski
OGR
Klasa3
40
Grzegorz Smardz
Adrian Smardz
Honda Civic
Ostrów Wielkopolski
OGR
Klasa3
41
Maciej Górecki
Jacek Kondratowicz
Fiat Seicento
Gdańsk
CC-SC
42
Kamil Woźniak
Marcin Marciniec
Fiat Cinquecento
Gdańsk
Rally Team Brzeźno
CC-SC
43
Maciej Michałowski
Sławomir Marcinkiewicz
Opel Astra
Gdynia
Essa Rally Team
Klasa4
44
Tomasz Kwiędacz
Daniel Dymurski
Mitsubishi Lancer Evo IX
Wrocław
Centrum TMT
Gość
45
Piotr Pyrka
Dawid Szczepański
OPEL ASTRA
Warszawa/Polska
MOTUL
Klasa4
46
Ryszard Zabel
Piotr Szczęśniak
Subaru WRX
Złotów
Wielatowo 8
Klasa5
47
Michał Waśniewski
Jakub Waśniewski
Fiat Cinquecento
Gdańsk
CC-SC
48
Krzysztof Listewnik
Anna Brauer
Ford Focus
Gdynia
Automobilklub Morski
Klasa4
49
Katarzyna Makowska
Grzegorz Damrath
206 cc
Bydgoszcz
Blondynka.cc
Klasa4
50
Robert Bartela
Piotr Zakrzewski
VW GOLF GTI
Gdańsk/Polska
Klasa4
51
Wojciech Gotowski
Tomasz JĘdrzejczak
MITSUBISHI EVO
BYDGOSZCZ/POLSKA
EXTREME Motorsport
Klasa5
52
Robert Kufel
Subaru GT
Zary
4xdrive
Gość
53
Sławomir Popowicz
Dorota Popowicz
BMW E36
Trąbki Wielkie
Popek Rally
Klasa4
54
Igor Bartołd
Paweł Wiśniewski
BMW
Ciechanów
UTR Rally Team
Klasa4
55
Angelina Grześkowiak
Bogdan Janiszewski
KIA CEED
Rewa
Grupa Rajdowa Trójmiasto
Klasa4
56
Adam Grześkowiak
Przemo Kiona
Fiat Seicento
Rewa
Grupa Rajdowa Trójmiasto
CC-SC
57
Wiktor Damps
Bartosz Damps
Citroen Saxo
Malbork
inter-rally.pl
Klasa3
58
Krzysztof Gil
Włodzimierz Wilmowicz
Fita SC
Gdańsk
Rally Team Brzeźno
CC-SC
59
Adam Kalinowski
Natasza Wrzalik
Mazda 323
Chojnice
Żwirownia Chojnice
Klasa3
60
Igor Pietrzak
Krzysztof Sybicki
Ford
INEX RallyTeam
Gość
61
Marek Gruba
Mariusz Fiedurek
SUBARU Justy
Złotów - Polska
MAR-TEAM
Klasa2
62
Go+ Cars
Colin Team
Ford Fiesta R5
Kraków
Go+Cars
Gość
Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail:
biuro@ak-rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2024
kontakt@zz-top.pl